HP 1x32GB DDR5-5600 NECC SODIMM
262,68 €
Description
HP 32GB DDR5 5600 MT/s
32 GB SODIMM DDR5 RAM. It achieves a data transfer rate of 5600 MT/s .
BASIC SPECIFICATIONS
Capacity: 32GB
Memory set: 1× 32 GB
Type: DDR5
Data transfer: 5600 MT/s
Compatibility:
HP ZBook Firefly G10 (14″, 16″)
HP ZBook Power G10
HP ZBook Studio G10
HP ZBook Fury G10
HP EliteBook 1040 G10
HP EliteBook 840 G10
HP EliteBook 860 G10
HP EliteBook 845 G10
HP EliteBook 865 G10
Additional information
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | 1x32GB |
| Color | Green |
| Warranty period for registration number (months) | 12 |
| Manufacturer | HP |
| Warranty length (months) | 24 |
| Processed | Approved |
| Dimensions | 70 × 30 × 3mm |
| RAM capacity (GB) | 32 |
| Set of memories | 1× 32GB |
| RAM type | DDR5 |
| Backlight color | Without backlight |
| Data transfer (MT/s) | 5600 |
| XMP memory type | No |
| Memory cooler | No |
| ECC memory | No |





